Zostań producentem kursów
Rekrutujemy
 • Best of the Best Best of the Best
Producer
producentów
kursów.
Mówiąc w skrócie,
Mamy świetne warunki.
 • $$$$$$$ $$$$$$$
Wysokie wynagrodzenie.
Ale i wysokie
oczekiwania.
 • Work Work
To może być
idealna praca
dla Ciebie!
Przejdźmy do konkretów:

DLACZEGO
Laba —
to SZTOS? 🔥

 • Hello 2022 Hello 2022
General Producer

Okres pandemii pokazał, że edukacja online to przyszłość. My wiedzieliśmy o tym od dawna.

 • jesteśmy światowym liderem na rynku edukacji online;
 • od 2015 roku uruchomiliśmy ponad 180 kursów biznesowych i przeszkoliliśmy aż 52 tysiące profesjonalistów z 40 krajów świata;
 • w 2019 roku stworzyliśmy szkołę umiejętności kreatywnych Skvot;
 • w 2020 roku założyliśmy szkołę analityki oraz machine learning robot_dreams;
 • od ponad roku działamy i rewolucjonizujemy także rynek edukacji online w Polsce.

Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą na wielu rynkach.

Polska
USA
Kanada
Niemcy
Ukraina
Węgry
Kazachstan
Chorwacja
Czechy
Rumunia

i nie zamierzamy na tym poprzestać!

Nasze cele:

 • w 2024 roku staniemy się największym projektem edukacyjnym w Europie;
 • w 2025 roku zwiększymy wartość firmy do $1 mld.

Żeby to osiągnąć, potrzebujemy najlepszych specjalistów.

producent
producent

Kim jest
producent
kursów?

 • Work Hard Work Hard
Producent jest w pełni odpowiedzialny za tworzenie, rozwój i skuteczność kursu.
Na stanowisku producenta będziesz zajmować się:
 • 01

  tworzeniem nowych i doskonaleniem istniejących kursów;

 • 02

  poszukiwaniem aktualnych trendów i nisz na rynku edukacyjnym;

 • 03

  rekrutacją wykładowców – najwybitniejszych ekspertów w swoich dziedzinach;

 • 04

  nadzorowaniem procesu tworzenia i promocji kursu na wszystkich etapach: od analizy potrzeb, po feedback od uczestników;

 • 05

  monitorowaniem i kontrolą wyników finansowych kursów.

 • Nasz sukces jest w twoich rękach. To Ty odpowiadasz za cały proces, od Ciebie zależy, czy będzie działać prawidłowo!

Kogo
szukamy?

 • Match Match Match Match

Jesteśmy gotowi przeprowadzić setki rozmów kwalifikacyjnych, by znaleźć idealnego kandydata.

Jeśli poczujemy, że jesteś nim Ty, będziemy o Ciebie walczyć. Zapewnimy atrakcyjne wynagrodzenie, przeprowadzimy przez cały proces produkcji i wesprzemy na starcie.

Potrzebujemy kogoś, kto nie boi się odpowiedzialności, kogo kręci fakt, że to właśnie od niego zależy sukces finansowy produktu. Takich ludzi jest niewielu, ale wiemy, że istnieją. Mamy nadzieję, że będziesz to właśnie Ty.

Zgłoś się do nas,
jeśli jesteś:
 • Producentem w innym dużym projekcie edukacyjnym

  Znasz się na rzeczy, szukasz zespołu, w którym będziesz mógł się rozwijać. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jakie są aktualne nisze rynkowe i chciałbyś wypełnić je swoimi produktami.

 • Absolwentem naszych kursów

  Rozumiesz, w jaki sposób zbudowane są procesy w naszej firmie i wiesz, jak można je usprawnić. Zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie niosą za sobą nasze metody, ponieważ sam ich doświadczyłeś.

 • Account Managerem / Project Managerem / producentem w agencji

  Nie są Ci obce pojęcia takie jak podejście systemowe, przejrzyste procesy i koordynacja zespołu. Jesteś gotów wziąć na siebie większą odpowiedzialność i otrzymywać za to większe wynagrodzenie.

 • Gotowy zmienić ścieżkę rozwoju zawodowego

  Pracujesz jako prawnik, HRowiec, farmaceuta lub księgowy, ale nie znajdujesz w tym satysfakcji. Przeczytałeś naszą ofertę i zdałeś sobie sprawę, że to idealna praca dla ciebie.

Jesteś w jednej z powyższych grup? Nie zwlekaj, aplikuj!

Jesteśmy gotowi zainwestować w Twój rozwój nawet jeśli nie masz doświadczenia w roli producenta. Jednak najpierw musisz udowodnić nam, że naprawdę chcesz nim zostać i że masz do tego predyspozycje. Potrzebujemy tylko najlepszych, dlatego nasze wymagania są wysokie.

Uwaga!
Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention! Attention!

Odkrywamy
karty

 • Cards Cards
Producer

Nie będziemy opowiadać bajek, rola producenta w Labie to nie zawsze… laba.

Chcemy, żeby współpraca z nami była twoim świadomym wyborem, dlatego zapytaliśmy naszych producentów, o to jakie aspekty są najważniejsze w ich pracy i jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat na to stanowisko. Oto co odpowiedzieli.

Co robi producent w Labie?

 • Ty tu rządzisz

  To Ty analizujesz rynek i znajdujesz niszę, szukasz idealnego wykładowcy, przekonujesz go do współpracy i negocjujesz warunki. Wspierasz wykładowcę w procesie tworzenia programu nauczania oraz kontrolujesz jego pracę i analizujesz wyniki przez cały czas trwania kursu. Musisz potrafić i lubić pracować wielozadaniowo. Oczywiście, przy swoim pierwszym kursie będziesz mógł liczyć na wsparcie doświadczonego mentora, ale sukces każdego kolejnego produktu będzie już całkowicie w Twoich rękach.

 • Szybkie tempo

  Musisz być osobą, która lubi pracę pod presją czasu,szybko podejmuje decyzje i nie boi się zmian. Choć stawiamy na dokładność i profesjonalizm i staramy się przeznaczyć na produkcję każdego kursu tyle czasu ile tego wymaga, zdarzają się sytuacje, gdy trzeba przygotować nowy kurs, zupełnie od zera, w zaledwie tydzień. Podołasz wyzwaniu?

 • Dogłębna znajomość tematu

  Jako producent musisz doskonale orientować się w tematyce swojego produktu, aby stworzyć program, który odzwierciedla aktualne trendy i odpowiada na potrzeby klientów. Niektórzy z naszych producentów tak głęboko wchodzą w tematykę kursu, że po dwóch czy trzech edycjach sami mogliby go prowadzić! Jeśli lubisz zgłębiać nowe obszary wiedzy, to rola dla Ciebie.

 • Odpowiedzialność

  Każda twoja decyzja wpływa na sukces firmy i twoich współpracowników. Jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się w twoim projekcie dlatego musisz być w niego w pełni zaangażowany, aktywny i zorientowany na cel. Wielu początkujących producentów potrzebuje czasu, by oswoić się z tak dużą odpowiedzialnością za efekty swojej pracy, ale są i tacy, którzy wyznają zasadę: im większa odpowiedzialność tym większa satysfakcja. Jesteś jednym z nich?

 • Ważne, żeby to lubić

  Praca zajmuje dużą część naszego życia, dlatego tak ważne jest by pracować w zawodzie, który się lubi. W Labie wierzymy, że bez pasji do pracy, nie ma sukcesu, dlatego zależy nam na tym, by zatrudniać ludzi, których pasją jest edukacja.

 • Stres

  Tak zwany „czynnik ludzki” to najbardziej nieprzewidywalny czynnik na świecie. Robimy co w naszej mocy, by zabezpieczyć wszystkie wąskie gardła w naszych procesach, mimo to, zdarza się, że coś nie pójdzie według planu. A czasem według planu nie idzie zupełnie nic. I tu wkraczasz ty, superman naszego zespołu. Zadaniem producenta jest zauważyć problem na czas i uratować sytuację albo jeszcze lepiej – przewidzieć katastrofę jeszcze zanim nastąpi i zapobiec problemom. Aby to osiągnąć, niezbędna jest umiejętność krytycznego i systemowego myślenia. Posiadasz ją?

 • Budowanie relacji

  Praca producenta opiera się na kontaktach z ludźmi. Producent musi potrafić zrozumieć i wczuć się w sytuację zarówno klienta, jak i ekspertów, z którymi współpracuje. Musi potrafić zarządzać nie tylko projektem, ale i ludźmi. Aby sprostać temu wyzwaniu, niezbędna jest także umiejętność płynnego posługiwania się językiem polskim oraz angielskim (poziom Upper Intermediate +).

Dlaczego
warto zostać
producentem?

Odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność analitycznego myślenia i pasja.

Szukamy ludzi ambitnych i nastawionych na wyniki, takich, którzy są gotowi wdrożyć się w różnorodne tematy – od marketingu cyfrowego, przez analitykę, po sprzedaż. Dzięki pracy z nami zyskasz wszechstronne doświadczenie, które pozwoli ci sprostać każdemu przyszłemu projektowi.

W komplecie
ze stanowiskiem:

 • Ludzie z pasją

  Zespół na dobre i na złe – w Labie nie ma osób przypadkowych. Wspólnie zanurzamy się w projektach i wspieramy się nawzajem w swoich działaniach.

 • Szacunek i uznanie

  Pracując w Labie, tworzysz kursy, na których uczą się specjaliści z całego świata. Osobiście wpływasz na każdy element procesu nauczania. To wielka odpowiedzialność, ale i wielki powód do dumy!

 • +100 do umiejętności

  W swojej pracy wgryzasz się w takie tematy jak Google Analytics, targetowanie reklam, CRM i sprzedaż. Poznajesz SMM i podstawy projektowania stron internetowych. Uczysz się, jak postępować z hipotezami i testami A/B. Z takim doświadczeniem będziesz w stanie stworzyć dowolny projekt cyfrowy od zera.

 • Satysfakcja

  Będziesz dumny z produktów, które stworzysz. Nie ma lepszego uczucia niż satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, którą odczujesz obserwując sukcesy swoich produktów!

 • Kultura skuteczności

  W naszym zespole nie ma miejsca na mikrozarządzanie. Każdy z nas doskonale rozumie, co i kiedy powinien zrobić. Dołączając do nas, bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje projekty. Sam decydujesz jak pracujesz, a my rozliczamy Cię z efektów.

 • Szerokie horyzonty

  Edukacja online to branża przyszłości. Wartość globalnego rynku edukacji online w 2020 roku przekroczyła 100 miliardów dolarów i dalej rośnie. W tej branży warto się rozwijać.

 • Networking

  Jako producent współpracujesz bezpośrednio z naszym wykładowcami — CEO, managerami wyższego szczebla i specjalistami z międzynarodowych firm takich jak Google, Microsoft, Booking.com czy Amazon. Zdobędziesz bezcenne kontakty.

O wynagrodzeniu
Chcemy, żeby praca w edukacji była jeszcze bardziej prestiżowa niż praca w IT. Od samego początku jesteśmy gotowi zapłacić ci więcej niż konkurencja. Chcemy, żebyś czuł się komfortowo i mógł spokojnie usunąć konta na portalach rekrutacyjnych.
 • Money Money
Ale! Szukamy osób, dla których pieniądze nie są główną motywacją. Nasz zespół tworzą ludzie zaangażowani w to co robią i zorientowani na wyniki, nie odliczamy dni od wypłaty do wypłaty.
Co oferujemy?
 • 01

  praca w systemie hybrydowym – możesz pracować zdalnie i w prestiżowym biurze w sercu Warszawy;

 • 02

  elastyczne godziny pracy – dla nas najważniejszy jest wynik;

 • 03

  dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia wstępne, spotkania z ekspertami i bezpłatny dostęp do naszych kursów po okresie próbnym;

 • 04

  dofinansowanie do nowego laptopa;

 • 05

  pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku;

 • 06

  liczne spotkania integracyjne i wsparcie współpracowników.

Pełny etat, ale elastyczne godziny pracy. Naszym priorytetem jest wynik, a nie kontrolowanie, ile godzin przesiedziałeś przed monitorem każdego dnia.
Dołącz do nas!
 • Best of the Best Best of the Best

Wypełnij formularz, abyśmy mogli lepiej cię poznać. Formularz składa się z 20 pytań – dużo, ale naszego przyszłego producenta to nie onieśmieli!

Co się stanie, kiedy twój formularz przejdzie wstępną selekcję?

 • zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z naszym działem HR na platformie Zoom;
 • kolejną rozmowę (również online) poprowadzi nasz Country Manager;
 • jeśli przypadniemy sobie do gustu – złożymy Ci ofertę.

Powodzenia i mamy nadzieję – do zobaczenia!

Zostań liderem w branży
edukacji
online
 • Go Go
Dobrze być mądrym
dobrze być mądrym