Szkolenia z obsługi programów komputerowych w trybie zdalnym — kursy online od prezentacji do analityki w chmurze | Szkoła biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Programy

Współczesne biznesy operują w sieci, a połowa pracy dzieje się w programach. Opanowane na zaawansowanym poziomie, współczesne programy zaoszczędzą Ci dużo czasu i pomogą zautomatyzować rutynowe zadania. Tu znajdziesz kursy online, poświęcone najpopularniejszym programom – od prezentacji po analitykę chmurową. Wybierz swój!

Filtr

Tematyka:

Rozpoczęcie kursu:

Wyświetlone kursy: 0 - 0

Programy, które oswoisz:

Tłumaczymy skomplikowane funkcje w prosty sposób – nie tylko zapamiętasz główne skróty klawiszowe, ale też potrafisz biegle obsługiwać programy, niezbędne Ci do pracy.

Power Point

Naucz się tworzyć prezentacje, które robią wrażenie.

Excel

Naucz się automatyzować procesy biznesowe i analizować dane niezbędne do podejmowania decyzji.

Power BI

Naucz się tworzyć schludne i przejrzyste dashboardy w chmurze.

Umiejętności na zaawansowanym poziomie

Naucz się używać nieoczywiste funkcje Excel i PBI i automatyzować rutynowe zadania.

Oprogramowanie

Dlaczego warto
uczyć się współczesnych programów?

Umiejętność obsługi komputera – to nie nudna fraza z CV, a nawyki bez których trudno się obejść we współczesnym środowisku pracy. Pozyskiwanie klientów, przygotowanie raportów, analiza – wszystko to pomagają robić współczesne programy. A my pomagamy zdobyć praktyczne umiejętności obsługi tych programów.

Identyfikujemy najczęściej spotykane problemy z obsługą popularnych programow, badamy ich ukryte możliwości i układamy to w kompleksowy proces edukacyjny, który odbywa się całkowicie online. Ty – zdobywasz praktyczną wiedzę i odpowiednie umiejętności w wygodnym formacie.

Każdy kurs poświęcony oprogramowaniu jest opracowywany przez wykładowcę i nasz zespół. Tworzymy program szkoleniowy, uzupełniamy wykłady o aktualne studia przypadków i materiały dodatkowe oraz opracowujemy zadania praktyczne. Wszystko, abyś mógł od razu zastosować nową wiedzę w pracy.