Naucz się marketingu i PR-u bez wyjścia z domu – kursy online dla marketingowców | Szkoła biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Marketing

Każdy specjalista od marketingu ma własne zadania – stworzyć strategię promocyjną, przygotować plan komunikacji, uwzględniając reklamę i PR, zatrudnić nowych ludzi do swojego działu. W tej sekcji znajdziesz kursy online, poświęcone marketingu i komunikacji, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć sympatię klientów. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Umiejętności marketingowe, które zdobędziesz

Nasze kursy — to nie tylko teoria. Dbamy o to, żeby po ukończeniu naszych kursów, studenci mogli używać zdobytych umiejętności w swojej pracy.

Brand management

Naucz się tworzyć marki i wprowadzać je na rynek.

Komunikacje i PR

Naucz się opracowywać plan komunikacji dla kanałów online i offline.

Marketing strategiczny

Zrozumiesz jak rozwijać marki i tworzyć strategie marketingowe.

Zarządzanie działem

Nauczysz się łączyć pracę działu marketingu z globalnymi celami firmy.

Marketing

Dlaczego warto
uczyć się marketingu?

Codziennie w marketingu pojawiają się nowe podejścia, narzędzia i metody. To, co studiowaliśmy na uniwersytecie, dziś już nie działa. Aby skutecznie osiągać cele zawodowe, należy stale aktualizować wiedzę. Wesprzemy Cię w tym.

Znajdujemy nowe trendy, łączymy je z klasycznymi podejściami i układamy to w kompleksowy proces edukacyjny. Ty – zdobywasz praktyczną wiedzę i odpowiednie umiejętności w wygodnym formacie.

Każdy kurs z PR lub marketingu jest opracowywany przez wykładowcę i nasz zespół. Tworzymy program szkoleniowy, uzupełniamy wykłady o aktualne studia przypadków i materiały dodatkowe oraz opracowujemy zadania praktyczne. Wszystko, abyś mógł od razu zastosować nową wiedzę w pracy.