Blog

Kursy o zarządzaniu zasobami ludzkimi

Menedżerowie HR i rekruterzy mają znaczący wpływ na biznes, jeśli inwestują w rozwój zawodowy i regularnie poszerzają swoją wiedzę. W tej sekcji znajdziesz kursy online z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi – wybierz swój!

Filtr

Tematyka:

Rozpoczęcie kursu:

Wyświetlone kursy: 0 z 0

Umiejętności z zakresu HR, które zdobędziesz:

Nasze kursy — to nie tylko teoria. Dbamy o to, żeby po ukończeniu naszych kursów, studenci mogli używać zdobytych umiejętności w swojej pracy.

Rekrutacje

Nauczysz się zatrudniać właściwych ludzi.

C&B

Potrafisz budować systemy finansowej i niefinansowej motywacji.

Employer Branding

Nauczysz się tworzyć markę pracodawcę i skutecznie nią zarządzać.

HRBP

Nauczysz się rozwiązywać globalne zadania biznesowe w roli partnera.

HR

Dlaczego warto
uczyć się zarządzania zasobami ludzkimi?

Dziś menedżerowie HR i rekruterzy nie są już office managerami. To oni pomagają znaleźć najlepszych specjalistów, budują system motywacyjny i zostają partnerami biznesowymi. A my wspieramy ich rozwój.

Znajdujemy nowe trendy, łączymy je z klasycznymi podejściami i układamy to w kompleksowy proces edukacyjny. Ty – zdobywasz praktyczną wiedzę i odpowiednie umiejętności w wygodnym formacie.

Każdy kurs z zakresu HR jest opracowywany przez wykładowcę i nasz zespół. Tworzymy program szkoleniowy, uzupełniamy wykłady o aktualne studia przypadków i materiały dodatkowe oraz opracowujemy zadania praktyczne. Wszystko, abyś mógł od razu zastosować nową wiedzę w pracy.