Anna Kneba, wirtualna asystentka Assisteo — wykładowca szkoły biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Anna Kneba

wirtualna asystentka Assisteo

Anna Kneba
  • Założycielka firmy Assisteo sp. z o.o., która wspiera firmy, łącząc je z wirtualnymi asystentami. Zbudowała i przeszkoliła zespół samodzielnych asystentek.
  • Przez 7 lat odpowiadała za obsługę prawną przedsiębiorców i klientów indywidualnych, specjalizując się w ochronie danych osobowych oraz sprzedaży online. Dbała również o zaplecze asystenckie kancelarii prawnych. 
  • Jako wirtualna asystentka zajmowała się wsparciem 50 klientów z różnych branż, a jej kwalifikacje poparte są licznymi pozytywnymi rekomendacjami.
  • W swojej pracy zajmuje się: szkoleniem wirtualnych asystentów z zakresu obsługi narzędzi graficznych, prowadzenia prawidłowej komunikacji, działań finansowo-administracyjnych i marketingowych oraz sprzedaży usług.
  • Interesuje się automatyzacją zadań i usprawnianiem procesów. Stworzyła archiwum oraz system rejestracji zarchiwizowanych akt w kancelarii prawnej dla ponad 3000 spraw. Wdrożyła system CRM w firmie klienta, co zmniejszyło czas przeznaczony na rozliczenie miesiąca z 2 dni roboczych do 3 godzin.

Wykładowca pracował w tych firmach:

ᅠ