Jolanta Kuruc, Senior Project Manager w IBM — wykładowca szkoły biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Jolanta Kuruc

Senior Project Manager w Kyndryl

Jolanta Kuruc

Ekspertka od zarządzania projektami, Senior Project Manager w branży IT. Certyfikowany Starszy Kierownik Projektów IBM i PMI Project Management Professional (PMP). Ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w sektorze finansowym, rządowym, przemysłowym i IT.

W czasach transformacji uczestniczyła w strategicznych projektach, takich jak utworzenie Polkomtel sp. z o.o. i uzyskanie koncesji na usługi telekomunikacyjne w systemie GSM w latach 1995 -1996 oraz prywatyzacja KGHM i debiut giełdowy w 1996-1997, a także przejęcie AIG Bank Polska Sp. z o.o. i połączenie z Santander Consumer Bank S.A. w latach kryzysu 2008-2011.

Od 2011 związana z branżą IT. W IBM była odpowiedzialna za prowadzenie projektów transformacji technologicznych dla dużych klientów korporacyjnych i rządowych głównie w Europie i Azji. Zarządzała milionowymi budżetami projektowymi oraz macierzowymi zespołami technicznymi IT. Wielokrotnie nagradzana za wyjątkowe osiągnięcia w organizacji, w tym za rozwiązanie problemów biznesowych poprzez zarządzanie konfliktem, usprawnianie komunikacji, budowanie relacji biznesowych i promowanie metodyk zwinnych.

Posiada certyfikaty branżowe: PMI Project Management Professional (PMP) oraz IBM Certified Senior Project Manager.

Wykładowca pracował w tych firmach:

ᅠ

Prowadzi kursy w LABA