Agata Woszczyk, Senior HR Manager Amazon — wykładowca szkoły biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Agata Woszczyk

Senior HR Manager Amazon

Agata Woszczyk
  • Obejmuje stanowisko Senior HR Managera w Amazonie, jest partnerem w tworzeniu i zarządzaniu strategią HR, relacjami pracowniczymi, zarządzaniem talentami i planowaniem sukcesji. Jest autorką koncepcji HR Academy (cykl szkoleń i działań rozwojowych dla HR), która została wdrożona w Amazon dla HR w całej Europie. Obecnie prowadzi program rozwojowy dla młodszych specjalistów ds. HR na terenie Europy.
  • Będąc Dyrektorem ds. Personalnych w General Electric, wdrożyła nowy system oceny pracownika, kompleksowy program szkoleń oraz system rejestracji czasu pracy. Była odpowiedzialna za wdrożenie programu mentoringowego w 3 zakładach GE w Polsce. Przygotowała także program coachingowy dla managerów, realizując ponad 200 godzin coachingów. 
  • Pracowała w Banku BPH na stanowisku Dyrektor ds. Szkoleń i Programów Rozwojowych, gdzie była odpowiedzialna za planowanie i realizację strategii rozwoju zasobów kadrowych Grupy Kapitałowej GE w Polsce (ponad 5 000 pracowników). Odpowiadała za efektywne planowanie obsady kadrowej organizacji, zarządzanie systemami oceny wyników, zapewnienie planowania sukcesji, zapewnienie realizacji programów rozwojowych dla najlepszych talentów, zarządzanie procesem szkoleń wewnętrznych i indeksem różnorodności. Zrealizowała w ciągu 6 miesięcy różnorodne szkolenia dla ponad 1000 pracowników.
  • Doświadczony coach pracujący z managerami wyższego i średniego szczebla, certyfikowany trener, współzałożycielka blogu www.panieodhr.pl i kanału na YouTube „Panie od HR”. Absolwentka Executive MBA University of Michigan.

Wykładowca pracował w tych firmach:

ᅠ

Powiązane materiały

blog-small-preview-building-trust-2-62112634c0e8e498922084-min-640ee15d18298372616804.jpg Jak budować zaufanie w swoim zespole?

Opowiada Agata Woszczyk, Senior HR Manager w Amazon.

Czytaj

Wyświetlono materiałów: 1 z 1

blog-small-preview-building-trust-2-62112634c0e8e498922084-min-640ee15d18298372616804.jpg Jak budować zaufanie w swoim zespole?

Opowiada Agata Woszczyk, Senior HR Manager w Amazon.

Czytaj