Dominika Błażewicz, HR Business Partner w Volvo Group — wykładowca szkoły biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Dominika Błażewicz

HR Business Partner w Volvo Group

Dominika Błażewicz

HR Biznes Partner z 15-letnim doświadczeniem zbudowanym w branżach sprzedażowej, finansowej, produkcyjnej i IT. Laureatka konkursu „HR Business Partner” w 2014 roku organizowanego przez Akademię Wiedza i Praktyka. 

Pracowała dla ING Bank, gdzie projektowała i realizowała strategię HR w detalicznej i korporacyjnej sieci sprzedaży. Wspierała reorganizację oraz rekrutację, brała udział w sesjach AC oraz DC i monitorowała budżet kosztów osobowych. 

Obecnie odpowiada za planowanie i realizację strategii HR Volvo Group w skali globalnej i lokalnej. Nadzoruje politykę zarządzania talentami w organizacji oraz tworzenie i wdrażanie nowych opisów stanowisk. Zaprojektowała i zrealizowała programy rozwojowe dla kadry menedżerskiej o budżecie 300 tys. zł.

Wykładowczyni akademicka, trenerka umiejętności interpersonalnych i doświadczona mediatorka. Autorka bloga poświęconego mediacji w biznesie (biznesmediator.pl) oraz wielu artykułów o tematyce związanej z zarządzaniem ludźmi i rozwiązywaniem konfliktów (publikowanych m.in. na łamach HRstandard.pl).

Wykładowca pracował w tych firmach:

ᅠ