Martyna Skalska, Joanna Wojdan-Liszewska Employer Branding & Talent Acquisition Executive w Philip Morris International, Transformation Consultant, wcześniej Employer Branding Expert w Bosch Polska — wykładowcy szkoły biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Martyna Skalska, Joanna Wojdan-Liszewska

Employer Branding & Talent Acquisition Executive w Philip Morris International, Transformation Consultant, wcześniej Employer Branding Expert w Bosch Polska

Martyna Skalska, Joanna Wojdan-Liszewska

Współtworzyła i odpowiadała za całościowe wdrożenie nowej strategii EBowej.

Stworzyła pierwszy program ambasadorski pracowników firmy w oparciu o social media.

Odpowiadała za stworzenie outdoorowej i onlinowej kampanii employer brandingowej, poświęconej benefitom, różnorodności i integracji.

W poprzednim miejscu pracy – agencji rekrutacyjnej Manpower, zajmowała się kompleksową obsługą klientów w procesie poszukiwania pracowników w obszarach finansowych, księgowych i podatkowych.

Na początku pandemii, wspólnie z interdyscyplinarnym zespołem, odpowiadała za wdrożenie programu wellbeingowego o niskim budżecie, który zdobył nagrody branżowe (nagroda główna w HR Dream Team – pracuj.pl 2021 oraz wyróżnienie w EBEA 2021).

Prowadziła szkolenia wewnętrzne z komunikacji i feedbacku. Moderowała wiele warsztatów offline i online.

Obecnie pracuje jako konsultant ds. transformacji. Wspiera wdrożenie nowej strategii biznesowej w międzynarodowym dziale IT.

Od 2011 pracuje w dziale HR w firmach zajmujących się Hi-Tech.

Posiada certyfikat Professional Scrum Master (PSM I).

Wykładowca pracował w tych firmach:

ᅠ