Nowy projekt Laba Global: międzynarodowe kursy od ekspertów z Google, Nike i IBM | Szkoła biznesu Laba
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Spis treści:

Nowy projekt Laba Global: międzynarodowe kursy od ekspertów z Google, Nike i IBM

Szkolenia w języku angielskim dla tych, którzy chcą wieść prym.

cover-63e387c65b170054713167-63f72ca15faa1710458801.png

Od 2015 roku jako Laba Group uruchomiliśmy ponad 400 kursów biznesowych dla profesjonalistów z dziedzin HR-u, marketingu, zarządzania i finansów – od początkujących specjalistów do managerów wyższego szczebla. W 2022 roku liczba absolwentów kursów Laby przekroczyła 90 tysięcy, czyniąc firmę liderem edukacji online w Europie Wschodniej.

Laba Group zrzesza cztery projekty edukacyjne:

  • Laba — międzynarodowa szkoła biznesu;
  • SKVOT  — szkoła dla kreatywnych;
  • robot_dreams — szkoła IT: od machine learning po data science;
  • ELVTR — szkoła online z kursami od ekspertów z Google, Netflix i Mastercard funkcjonująca w Stanach Zjednoczonych. 

W lutym 2023 uruchomiliśmy nowy projekt Laba Global z kursami międzynarodowymi w języku angielskim, skierowanymi do specjalistów middle i C-level. 

O projekcie Laba Global

Szkoła biznesu Laba działa na sześciu rynkach: w Polsce, Czechach, Rumunii, Węgrzech, Turcji i Wielkiej Brytanii. Kursy są prowadzone w językach lokalnych przez doświadczonych wykładowców znających realia rynku.

Stawiając w pierwszej kolejności na doświadczenie prowadzących na lokalnych rynkach, teraz idziemy o krok dalej i uruchamiamy Labę Global – projekt, zrzeszający kursy dla specjalistów średniego i wyższego szczebla w języku angielskim prowadzone przez ekspertów z najlepszych międzynarodowych firm. 

Co wyróżnia kursy Laby Global?

  • doświadczenie topowych specjalistów z międzynarodowych korporacji;
  • indywidualne rekomendacje w LinkedIn od wykładowców dla najlepszych absolwentów;
  • międzynarodowy networking;
  • praca w formacie mastermind;
  • komunikacja z wykładowcą „twarzą w twarz".

Większość kursów oferowanych w ramach projektu Laba Global jest prowadzona w formacie webinarów online na żywo. Przewiduje on także sesje Q&A na żywo, podczas których studenci będą mogli zadać swoje pytania prowadzącym, a także omówienie i analizę konkretnych case studies z danej dziedziny – podobnie jak na studiach MBA. Poszczególne wykłady lub ich fragmenty będą nagrywane – a dostęp do nich zostaje u kursantów nawet po ukończeniu nauki.

Oprócz wykładowców nad kursami także pracuje zespół producentów i metodyków, który opiekuje się stworzeniem atrakcyjnego programu, zadań praktycznych oraz wyborem case studies z danej branży wraz z wykładowcą. W trakcie nauki kursantów także wspiera osobisty manager ds. edukacji.

„You better be ahead — Lepiej wieść prym”: koncepcja projektu

Lubimy być w strefie komfortu, gdzie nie ma miejsca na wyzwania. Jeśli nie pojawią się okoliczności, które skłonią nas do działania, możemy znajdować się w takiej bańce bardzo długo. Najczęściej myślimy o dalszej edukacji i rozwoju, dopiero wtedy, gdy otrzymujemy wyższe stanowisko lub chcemy przenieść się do innej firmy.

Lepsza praca lub stanowisko to zawsze kwestia konkurencji. W końcu, żeby móc się rozwijać, trzeba wyróżniać się na tle kolegów wiedzą i umiejętnościami. Oznacza to, że „lepiej wieść prym”.

Przyszli studenci projektu Laba Global to specjaliści, którzy odważyli się wyjść ze swojej strefy komfortu. Już sama gotowość nauki w języku angielskim to poważny krok na drodze do wyjścia z „bańki". Kursanci chętnie podejmują wysiłek, są zainteresowani doświadczeniem międzynarodowym, chcą być konkurencyjni, wdrażać nowo nabytą wiedzę w praktyce i rozwijać swoją karierę.

O supermocy kursów Laba Global

Główną konkurencję projektu Laba Global stanowią programy MBA – zazwyczaj managerowie podnoszą swoje kwalifikacje właśnie na Master of Business Administration. Przeważnie są to programy General Managment, które kładą nacisk na organizacje procesów zachodzących w firmie oraz strategię rozwoju biznesu.

Przewagą kursów Laby Global jest i krótki format (średni czas trwania szkolenia to 2 miesiące) i odpowiednio wyprofilowane tematy, odpowiadające na aktualne potrzeby managerów.

O akredytacji CPD

Szkoła biznesu Laba posiada akredytację międzynarodowych organizacji zawodowych — Instytutu certyfikacji Kadr (HRCI), Instytutu zarządzania projektami (PMI), a także Międzynarodowego instytutu analiz biznesowych (IIBA). 

Laba Global także otrzymuje certyfikaty CPD — organizacji, która akredytuje edukację online od 1998 roku. W ten sposób akredytowane są, między innymi, Uniwersytet Harvada oraz Yale. To znak, że kursy są dobrej jakości, są odpowiednio sprawdzone i odpowiadają wymaganiom instytucji.

Jakie kursy zostały już uruchomione, dla kogo są przeznaczone i jaka jest ich cena? 

Pierwsze trzy produkty, które są już dostępne, to kursy „Women in Leadership” z wykładowczynią z IBM, Product Management z ekspertem z Microsoft i GE HealthCare oraz Financial Management z wykładowcą z Nike. W planach jest stworzenie kursu „How to Become a CEO” dla przyszłych liderów, a także programów dla dyrektorów ds. marketingu oraz dyrektorów finansowych – miesięcznie będziemy uruchamiać do pięciu kursów.

W priorytecie są tematy, w których najbardziej przydatne może być doświadczenie międzynarodowe, bez przywiązania lokalnego oraz specyficznych dla jakiegoś konkretnego rynku charakterystyk. Na przykład, kursy o tematyce prawnej lub o brand managemencie nie są planowane. 

Szkolenia Laby Global są odpowiednie dla ludzi władających angielskim na poziomie Intermediate+, jednak do udziału w mastermindach potrzebny będzie poziom Upper-Intermediate. W przypadku większości kursantów Laba Global angielski nie jest językiem ojczystym.

Średni koszt kursu wynosi $600-800. Podobnie jak przypadku innych naszych kursów, możliwa będzie płatność ratalna, a dla stałych klientów są przewidziane zniżki.

Aktualnie kursy Laby Global są dostępne na wszystkich lokalnych stronach internetowych Laby, w tym też na naszej platformie. Nasz zespół IT jednak nad uruchomieniem osobnej platformy, na której za pomocą filtrów będzie można wybrać kurs o odpowiedniej tematyce i z wykładowcą z interesującego nas kraju.

Chcesz otrzymać podsumowanie artykułów?

Jeden list z najlepszymi materiałami miesięcznie. Subskrybuj, aby niczego nie przegapić.
Dziękujemy za subskrypcję!