LABA
should_authorize_via_email
email.input_code tel.input_code
email.code_actual_for tel.code_actual_for
apply_exit_text
session_ended
to_homepage
Blog

Wyszukiwarka

Opinie
«Na zakończenie kursu stworzyłem pomysł na promocję marki, który będę wykorzystywał. Kilka kwestii związanych z obsługą klienta przemyślałem. Teraz zostało wdrożenie pomysłów do działalności firmy. :) Dla mnie to spory plus jako właściciela małej firmy, który zajmuje się kilkoma obszarami jednocześnie i nie ma takiego komfortu pracy jak brandmanager. ;) »
«Polecam kurs HR Manager każdemu, kto rozpoczyna swoją przygodę w obszarze HR, lub chce pogłębić swoja dotychczasowa wiedze. Pani Sylwia przedstawia tematykę w sposób ciekawy, przystępny i zrozumiały. Jest możliwość zadawania pytań, a także przedyskutowania bieżących spraw dotyczących własnej firmy, Prowadząca zawsze służy dobra rada, znajduje skuteczne rozwiązania. Zadania domowe zmuszają do myślenia, a także dyscyplinują i motywują do nauki. Dobrze spędzony czas. Naprawdę warto!»
«Bardzo wartościowy kurs. Pomoże usystematyzować i pogłębić wiedzę na temat zarządzania projektami w duchu PMI. Jolanta Kuruc jako osoba prowadzącą jest fenomenalna!»
«Polecam szkolić się z firmą Laba, ponieważ wykładowcy są praktykami w swojej dziedzinie. Profesjonalnie przygotowane materiały oraz dobrze dobrane treści kursu.»
«Bardzo polecam kurs HR Manager dla każdego, kto myśli o przebranżowieniu jak ja jak i dla osób chcących usystematyzować swoją obecną wiedzę. Świetna prowadząca Pani Sylwia Karaś posiada ogrom wiedzy, którą potrafi przekazać i dobrze zaprezentować. Z czystym sumieniem mogę polecić kurs :)»
«Na kursie nauczyłam się przydatnych rzeczy. Pan Grzegorz Jabłoński ma ogromne doświadczenie w pracy z Excelem, przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały nawet dla osoby, która nie miała wcześniej styczności z programem. Dużym plusem jest dostęp do materiałów po zakończeniu kursu.»
«Serdecznie polecam kurs HR Manager, dla wszystkich osób, które chcą poznać lub pogłębić swoją wiedzę za zakresu HR. Zajęcia prowadzone przez panią Sylwię, były bardzo ciekawe a co najważniejsze, praktyczne. Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w zadaniach domowych pozwoliła utrwalić zdobytą wiedze. Po kursie czuję, że naprawdę przyswoiłam ogrom wiedzy.»
«Zdecydowanie polecam kursy LABA - świetna organizacja, świetne przygotowanie merytoryczne, wspaniała atmosfera, praktyczne podejście. A na koniec certyfikat i dyplom z wyróżnieniem :)»
«Bardzo fajnie strukturyzuje wiedzę z wybranego zakresu. Solidne przygotowanie prowadzącego - łatwość dostępu do informacji i spora dawka praktyki w kursie, którą można przełożyć na swoje codzienne obowiązki i usprawniać.»
«Ogólnie polecam! dobry poziom kursów, fajni prowadzący, świetna obsługa klienta i ceny ok.»
«Do tej pory odbyłem dwa kursy z LABA. Jestem naprawdę zadowolony z obu. Pomogli mi podnieść kwalifikacje i ubiegać się o lepiej płatną pracę»
«Za mną już kilka kursów organizowanych przez Laba. Świetnie zorganizowane, przyjaźni, ale i wymagający wykładowcy, indywidualne podejście do uczestników. Gorąco polecam :)»
«Super merytoryczne kursy oraz materiały, polecam!»
«Polecam! To zupełnie nowe podejście do szkoleń!»
«Warto poświęcić energię i czas na naukę z L.A.B.A. Duża dawka wiedzy i doświadczenia, przekazana w zrozumiałej formie. Ćwiczenia, które pokazują jak w praktyce wygląda omawiane zagadnienie i bezcenne komentarze od prowadzącej, do oddanych prac domowych (co jeszcze można poprawić)… Długo mogę chwalić, ale zdecydowanie polecam spróbować na sobie :)»
«Fajna kadra, dużo praktycznej wiedzy, tempo nauki dostosowane do możliwości osób pracujących. Skorzystałam raz, ale na pewno jeszcze wróce do Laby.»
photo
Wojtek Olszewski
Właściciel Doux-Doux.pl
photo
Anna Bury
photo
Katarzyna I.
photo
Agata K.
photo
Eryk Kaczorowski
mikrobiolog
photo
Magdalena T.
photo
Anna K.
photo
Iwona Todorska
Kierownik projektu
photo
Dawid Pośliński
CEO w Selleo
photo
Piotr Kaczmarczyk
Implementation Consultant
photo
Artur Wojtas
Starszy Analityk Biznesowy
photo
Grzegorz Polak
photo
Natalia Olszyńska
HR Specialist & Recruitment Specialist
photo
Anna Grabowiec
HR Manager w Safic-Alcan Polska sp z o.o
photo
Marcin Gałkowski
photo
Joanna Pośpiech
Manager marketingu
Dlaczego Laba?
Nad każdym z naszych kursów czuwa zespół profesjonalistów. To wykładowcy, producenci, redaktorzy i metodyści, którzy dokładają wszelkich starań, abyś zdobywał nowe kompetencje i rozwijał się w swoim zawodzie.
Dzięki temu, że wszystkie szkolenia odbywają się online, z nami możesz uczyć się z dowolnego miejsca. Podczas każdej lekcji masz możliwość zadać nurtujące Cię pytania, a wszystkie Twoje zadania domowe sprawdzi i skomentuje wykładowca.
Nasz dedykowany zespół zawsze jest do Twojej dyspozycji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy rozwiązać jakikolwiek problem – nauka online jeszcze nigdy nie była tak wygodna.
W toku całego kursu monitorujemy Twoje postępy poprzez testy, zadania praktyczne i projekty końcowe. Dzięki temu łatwo możesz śledzić swój progres i masz motywację do dalszej nauki.