Blog

Filtr

Popularna tematyka:

Rozpoczęcie kursu:

Wyświetlone kursy: 0 z 22
Opinie
«Na zakończenie kursu stworzyłem pomysł na promocję marki, który będę wykorzystywał. Kilka kwestii związanych z obsługą klienta przemyślałem. Teraz zostało wdrożenie pomysłów do działalności firmy. :) Dla mnie to spory plus jako właściciela małej firmy, który zajmuje się kilkoma obszarami jednocześnie i nie ma takiego komfortu pracy jak brandmanager. ;) »
«Polecam kurs HR Manager każdemu, kto rozpoczyna swoją przygodę w obszarze HR, lub chce pogłębić swoja dotychczasowa wiedze. Pani Sylwia przedstawia tematykę w sposób ciekawy, przystępny i zrozumiały. Jest możliwość zadawania pytań, a także przedyskutowania bieżących spraw dotyczących własnej firmy, Prowadząca zawsze służy dobra rada, znajduje skuteczne rozwiązania. Zadania domowe zmuszają do myślenia, a także dyscyplinują i motywują do nauki. Dobrze spędzony czas. Naprawdę warto!»
«Bardzo wartościowy kurs. Pomoże usystematyzować i pogłębić wiedzę na temat zarządzania projektami w duchu PMI. Jolanta Kuruc jako osoba prowadzącą jest fenomenalna!»
«Polecam szkolić się z firmą Laba, ponieważ wykładowcy są praktykami w swojej dziedzinie. Profesjonalnie przygotowane materiały oraz dobrze dobrane treści kursu.»
«Bardzo polecam kurs HR Manager dla każdego, kto myśli o przebranżowieniu jak ja jak i dla osób chcących usystematyzować swoją obecną wiedzę. Świetna prowadząca Pani Sylwia Karaś posiada ogrom wiedzy, którą potrafi przekazać i dobrze zaprezentować. Z czystym sumieniem mogę polecić kurs :)»
«Na kursie nauczyłam się przydatnych rzeczy. Pan Grzegorz Jabłoński ma ogromne doświadczenie w pracy z Excelem, przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały nawet dla osoby, która nie miała wcześniej styczności z programem. Dużym plusem jest dostęp do materiałów po zakończeniu kursu.»
«Serdecznie polecam kurs HR Manager, dla wszystkich osób, które chcą poznać lub pogłębić swoją wiedzę za zakresu HR. Zajęcia prowadzone przez panią Sylwię, były bardzo ciekawe a co najważniejsze, praktyczne. Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w zadaniach domowych pozwoliła utrwalić zdobytą wiedze. Po kursie czuję, że naprawdę przyswoiłam ogrom wiedzy.»
photo
Wojtek Olszewski
Właściciel Doux-Doux.pl
photo
Anna Bury
photo
Katarzyna I.
photo
Agata K.
photo
Eryk Kaczorowski
mikrobiolog
photo
Magdalena T.
photo
Anna K.
Dlaczego Laba?
Nad każdym z naszych kursów czuwa zespół profesjonalistów. To wykładowcy, producenci, redaktorzy i metodyści, którzy dokładają wszelkich starań, abyś zdobywał nowe kompetencje i rozwijał się w swoim zawodzie.
Dzięki temu, że wszystkie szkolenia odbywają się online, z nami możesz uczyć się z dowolnego miejsca. Podczas każdej lekcji masz możliwość zadać nurtujące Cię pytania, a wszystkie Twoje zadania domowe sprawdzi i skomentuje wykładowca.
Nasz dedykowany zespół zawsze jest do Twojej dyspozycji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy rozwiązać jakikolwiek problem – nauka online jeszcze nigdy nie była tak wygodna.
W toku całego kursu monitorujemy Twoje postępy poprzez testy, zadania praktyczne i projekty końcowe. Dzięki temu łatwo możesz śledzić swój progres i masz motywację do dalszej nauki.